banner
نشریه پرشین گلف ژورنال تماس با ما بایگانی تفسیر سیاسی هفته در باره ما صفحه نخست
 

چهره یک روحانی را بدون رتوش ببینید

قبلا نظر خوشی به "زال محمد" نداشتم ولی پس از خواندن خبری در سایت "جهان نیوز" که گردانندگان آنرا سربازان گمنام امام زمان تشکیل داده اند، یک فاتحه از ته دلم برای زال محمد خواندم و بعد یک پک عمیق به سیگار زدم و فاتحه را بهمراه دود سیگار نثار روح آن بزرگ مرد، یعنی همان زال محمد کردم که امیدوارم نور به قبرش ببارد.

حتما زال محمد را می شناسید. اگر هم او را نمی شناسید، پس از خواندن این متن شما هم یک فاتحه غلیظ به همراه دود و دمی که اهلش هستید نثار روح پر فتوحش کنید.

زال محمد که از این به بعد او را "زال محمد ره" خطاب خواهیم کرد، سالهای خیلی دور منطقه ای بنام "خفت پنج" در خیابان سی متری تهران، پایین تر از میدان قزوین خانه هایی بنا کرد و تا آنجا که از دستش بر می آمد حوریان را جمع آوری کرد و در هر خانه نیز چندتایی از آنان را ساکن کرد و جلوی هر خانه را هم یک گردن کلفت خالکوبی شده مستقر کرد که کسی حق و حقوق حوریان را نخورد و بد مستی نکند و خلاصه به آن محله سر و سامانی داد و هر روز صدها مرد پیر، جوان،  مجرد، متاهل، شهری و دهاتی راهی آنجا می شدند و از حوریان بهشت جفت پنج زال محمد ره کام می گرفتند و از صمیم قلب برای بقا و طول عمر "زال محمد ره" دعا می کردند و به خانه خویش باز می گشتند.

انقلاب کبیر اسلامی که توسط "امام خمینی ره" بنیانگذار کبیر ترش بپا نشست و باعث بستن محله جفت پنج و آوارگی صدها سکنه سابقا حوری آن شدند و چند تا از حوریان همچون "پری بلنده" نیز به دار آویخته شدند و ما نفهمیدیم علت بستن این بهشت زمینی که زال محمد ره حتما بر اساس این رباعی خیام:

گویند بهشت با حور خوش است                    من میگویم که آب انگور خوش است
این نقد بگیر و دست از آن نسیه بدار               که آواز دهل شنیدن از دور خوش است

آنرا بنا نهاده بود چه بود. در هر حال شایعات زیادی آنروزها بر سر زبانها بود و عده ای میگفتند که زال محمد ره در کار روحانیت دخالت کرده و عده ای هم معتقد بودند که وی قصد داشته خود را از روحانیت کار آمدتر نشان داده و از این راه کسب شهرت کرده و پیروانی برای خودش دست و پا کند. حالا خبر مربوط به یک روحانی خط امام "رهی" را که کاندید خبرگان رهبری نیز بود برگرفته از سایت "رجا نیوز" را تا آخر بخوانید. تفاوت این روحانی با زال محمد این است که وظیفه گردن کلفت خال کوبی شده دم خانه های جفت پنج سابق عفاف فعلی را هم خودش بعهده گرفته است. متن خبر بدون کوچکترین سانسوری به شرح زیر است.

راه‌اندازي دفتر مشاوره براي همسر صيغه‌اي !

لازم به ذكر است به هنگام مراجعه مردان، وي با نشان دادن زنان حاضر در دفتر به آنها اعلام مي‌كند هر كدام از اين خانمها را مي‌خواهيد انتخاب نموده تا صيغه را براي شما جاري نمايم .
اخيرا يك نفر روحاني بنام "ر. ق " با داير نمودن دفتري در قم به امر مشاوره براي يافتن همسر صيغه‌اي براي افراد مي‌پردازد .

اين فرد كه خود را آيت‌الله به مردم معرفي كرده ، با نصب تابلوئي با مضمون «همراه با شما در غم و شادي» در محل دفترش اقدام به پخش شماره تلفن‌هايي براي مشاوره در سطح قم نموده است.

هر روز تعدادي از مردان براي مشاوره در زمينه يافتن همسر موقت به اين دفتر مراجعه مي‌كنند كه براي حق مشاوره مبلغ 50 هزار ريال از آنها اخذ مي‌شود .

براساس اين گزارش، برخي مواقع حدود 20 نفر زن در دفتر حضور داشته و براي مراجعين صيغه مي‌شوند .

لازم به ذكر است به هنگام مراجعه مردان، وي با نشان دادن زنان حاضر در دفتر به آنها اعلام مي‌كند هر كدام از اين خانمها را مي‌خواهيد انتخاب نموده تا صيغه را براي شما جاري نمايم .

از برخي از مراجعين براي جلو انداختن نوبت گاها تا مبلغ 300 هزار ريال گرفته مي شود. برخي از زنان در طول روز براي چند مرد بدون رعايت عده صيغه مي‌شوند و در اين خصوص از فتواي برخي از مراجع تقليد سوء استفاده مي‌شود .

گفتني است اين فرد كانديداي چهارمين دوره انتخابات خبرگان رهبري از حوزه انتخابيه قم بود كه انتخاب نشده است و همسر و فرزندان وي بعلت برخي مسائل از وي جدا شده و در شهر يزد زندگي مي‌كنند .

گفته مي شود وي در مراجع قضايي و انتظامي داراي پرونده‌هايي در زمينه مزاحمت براي بانوان، ايجاد ضرب و شتم و مزاحمت و سلب آسايش مردم و .... مي‌باشد .

شاهزاده رضا پهلوی