banner
نشریه پرشین گلف ژورنال تماس با ما بایگانی تفسیر سیاسی هفته در باره ما صفحه نخست
 

PGJ-Logo

میتینگ ماهانه گروه پرشین گلف ژورنال (پیروان شاهزاده رضا پهلوی) در تاریخ یکشنبه ششم اردیبهشت ماه 2568 برابر با 26 آوریل 2009 ساعت 6:30 بعد از ظهر با حضور جمعی از ایرانیان میهن پرست برگزار گردید.

در این میتینگ گرایشهای مختلف سیاسی حضور داشتند که همگی علی رغم تفاوت در تاکتیکها به سرنگونی رژیم جمهوری اسلامی و آلترناتیو شاهزاده رضا پهلوی اعتقاد داشتند. ابتدا سرود ای ایران نواخته شد، سپس آقای جاوید مسئولیت اداره جلسه را به عهده گرفت.

سخنرانان این جلسه عبارت بودند از آقای جمشید مسئول حزب مشروطه کانادا که طی سخنانی به بسیج نیروها در تورنتو برای مبارزه با عوامل جمهوری اسلامی تاکید داشتند. سپس آقای پور طاهری که اعلام داشتند با آنکه جمهوری خواه هستند ولی رهبریت شاهزاده رضا پهلوی را در عرصه مبارزه و تا سرنگونی رژیم پذیرا می باشند. ایشان نیز بر هماهنگی نیروهای اپوزیسیون تاکید داشتند و خطر حضور عوامل اطلاعاتی جمهوری اسلامی در تورنتو را بسیار جدی دانستند. پس از ایشان آقای شهرام سهند پناه با اشاره به حضور مشاعی تاکید کردند که گروه پرشین گلف در راستای افشای توطئه رژیم در تورنتو تلاش خواهد کرد و به پاس قدرشناسی از حضور ایرانیان در میتینگ و همچنان به عنوان یادگاری، تعداد هفت گردنبند فروهر را به هفت نفر از شرکت کنندگان هدیه کرد.

سخنران آخر آقای کیامهر بود که ایشان نیز بر هوشیاری ایرانیان ساکن کانادا و تورنتو در مقابله با حضور عوامل اطلاعاتی رژیم تاکید کردند. جلسه در ساعت 9:30 دقیقه به پایان رسید.

روی عکسها کلیک کنید.

meeting10 meeting9 meeting8 meeting6 meeting5
meeting20 meeting19 meeting18 meeting17 meeting16 meeting15 meeting14 meeting13 meeting12 meeting11