banner
نشریه پرشین گلف ژورنال تماس با ما بایگانی تفسیر سیاسی هفته در باره ما صفحه نخست
 

گردهمایی توسط گروه پرشین گلف ژورنال، پیروان شاهزاده رضا پهلوی

در روز شنبه 26 بهمن ماه 2567 برابر با 14 فوریه 2009 یک گردهمایی توسط گروه پرشین گلف ژورنال، پیروان شاهزاده رضا پهلوی در Oriole Community Centre  تورنتو تشکیل گردید و گروه کثیری از هم میهنان مبارز در آن شرکت کردند.

رهبران حزب مشروطه تورنتو همچنین رهبر و اعضا اتحادیه ملی برای دموکراسی در ایران نیز از شرکت کنندگان در این همایش بودند. این گردهمایی به منظور اعلام انزجار و تنفر از جمهوری اسلامی و هم زمان با سی امین سالگرد انقلاب خونین و فاجعه بار 57 برگزار گردید.

در ابتدای جلسه با پخش سرود ای ایران همه حاضران بپا ایستادند و سپس ویدیو کلیپ بانگ خونین 57 که توسط آقای شاهرخ بی نیاز تهیه شده بود برای حاضرین پخش گردید. این ویدیو کلیپ از طریق بسیاری از سایتها پخش شده و در سایت متعلق به گروه پرشین گلف ژورنال به نشانی www.persiangulfjournal.com نیز قابل دسترسی می باشد. همچنین دفتر شاهزاده رضا پهلوی تهیه این کلیپ را به آقای شاهرخ بی نیاز تبریک گفت و از آن قدر دانی نمود. سپس پیام شاهزاده رضا پهلوی به مناسبت 22 بهمن، سی امین سالگرد انقلاب ننگین جمهوری اسلامی توسط آقای شاهرخ بی نیاز قراعت شد.

آنگاه  آقای شهرام سهند پناه از اعضاء مؤسس گروه پرشین گلف ژورنال پیروان شاهزاده رضا پهلوی ضمن خوش آمد گویی به حاضرین، عهده دار اداره جلسه گردید و ابتدا از آقای دکتر عطا صفوی برای سخنرانی دعوت به عمل آورد. آقای شهرام سهند پناه ابتدا به معرفی دکتر صفوی پرداخت و اعلام نمود که دکتر صفوی از اولین اعضاء حزب توده بوده که با خیانت این حزب نزدیک به ده سال در اردوگاههای کار اجباری در قطب شمال (ماگادان)  توسط استالین به بیگاری کشیده شده و بطور معجزه آسایی توانسته از آن اردوگاه جان سالم به در ببرد. آقای دکتر صفوی هم اکنون یکی از وطن پرستان و مدافعین شاهزاده رضا پهلوی می باشد و این موضوع باعث عصبانیت و سردرگمی اعضاء حزب توده گردیده است. دکتر صفوی طی سخنان خود از دوران اسارتش خاطراتی را نقل کرد و با شعری میهنی به سخنانش پایان بخشید.

سخنران بعدی آقای سرهنگ نیری بود که از عدم انسجام و هماهنگی در میان  نیروهای اپوزیسیون انتقاد کرد و خواهان همدلی همه ایرانیان گردید. جوانی بنام بابک یکی از سخنرانان بود که از نسل گذشته که ایران را به ورطه نابودی کشاند گلایه کرد و نسل جوان ایرانی را قربانی اشتباه و خیانت پدران خود دانست که دوزخ جمهوری اسلامی را ایجاد نمودند.

پس از وی آقای جمشید از اعضاء حزب مشروطه تورنتو به ایراد سخنرانی پرداخت و از تلاش اپوزیسیون برای رسیدن به دموکراسی سخن گفت و در پایان آقای کیامهر طی سخنانی از مبارزات زنان و جوانان ایرانی تقدیر کرد و یادآور شد که جمهوری اسلامی در لبه پرتگاه سقوط است و با ارائه دلایلی مبارزات ایرانیان را ستود.

نشست تورنتو از آن جهت بسیار مهم بود که این شهر به پایگاه عوامل رژیم تبدیل گشته و مزدوران رژیم با ایجاد تلویزیونهای ماهواره ای و نشریات رنگارنگ تلاش میکنند حرکتهای آزادیخواهان را متوقف سازند و آنرا منحرف نمایند. در پایان همه حاضرین از اعضاء گروه پرشین گلف ژورنال پیروان شاهزاده رضا پهلوی خواستند تا جلسات مرتب ماهانه ای را برقرار نمایند که با پاسخ مثبت اعضاء مواجه گردید.

 

pgj_meeting1
pgj_meeting2
pgj_meeting3
pgj_meeting4
pgj_meeting5
pgj_meeting6

بر روی عکسها کلیک فرمایید